ABB LSTSCHEID 1SDA073487R1 - 1SDA073487R1
Artikelnummer: 22608151 | Fabrikantnummer: 1SDA073487R1 | EAN: 8015644773373
Omschrijving
Abb EMAX 2 lastscheider, breedte 317mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat inschuifte, uitvoering als hoofdschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 800A, 3 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, bedieningselement overig, geschikt voor verdelerinbouw,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA073487R1. Het EAN nummer is 8015644773373. Het interne artikelnummer is 22608151.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Emax 2
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 800 A |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 425 mm |
| Diepte | 383 mm |
| Breedte | 317 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 85 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 800 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product