Abb Energiemeter 3 fase direct 80a klasse B puls uitgang mid M-bus impo - 2CMA170523R1000
Artikelnummer: 10756582 | Fabrikantnummer: 2CMA170523R1000 | EAN: 7392696705233
Omschrijving
Abb EQ elektriciteitsmeter directe meting, type meter elektronisch, nom. stroom (In) 5A, max. stroom (Imax) 80A, nom. spanning (Un) N-L 57 - 288V, nom. spanning (Un) L-L 100 - 500V, frequentie 50 - 60Hz, nauwkeurigheidsklasse B, pooltype vierleider, energiesoort werkvermogen,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CMA170523R1000. Het EAN nummer is 7392696705233. Het interne artikelnummer is 10756582.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 123 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 7 |
| Hoogte | 26.5 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Pooltype | Vierleider |
| Energiesoort | Werkvermogen |
| Tariefuitvoering | Enkeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Impulstype | S0 |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Type indicatie | Digitaal |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Uitvoering van de interface | M-bus |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Max. stroom (Imax) | 80 A |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Impulssnelheid | 1 - 9999 Imp/kWh (kvarh) |
| Nom. spanning (Un) N-L | 57 - 288 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 100 - 500 V |
| Model | Directe meting |
| Opgenomen vermogen | 0.807 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Energiemeter 3 fase direct 80a klasse B puls uitgang mid M-bus impo
Artikelnummer: 10756582
Fabrikantnummer: 2CMA170523R1000