ABB EV Charging Terra AC Terra Ac wallbox type 2 socket 3-fase 32a 22KW rfid voor ev laden - 6AGC128171
Artikelnummer: 26702661 | Fabrikantnummer: 6AGC128171 | EAN: 8719874454094
Het productnummer van de fabrikant is 6AGC128171. Het EAN nummer is 8719874454094. Het interne artikelnummer is 26702661.
| Klasse |
Oplaadpunt elektrisch voertuig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB EV Charging
Toon alle producten van ABB EV Charging |
| Serie |
Terra AC
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Hoogte | 110 mm |
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Aantal CEE-contactdozen | 1 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Categorieën | Laadpalen |
ABB EV Charging
» Meer informatie over ABB EV ChargingArtikelnummer: 26702661
Fabrikantnummer: 6AGC128171
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.