ABB KAMRAIL 1P+N VOED 3F+N - GHV0360874R0073
Artikelnummer: 21489918 | Fabrikantnummer: GHV0360874R0073 | EAN: 4012233552405
Omschrijving
Abb System pro M compact SZ kamrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GHV0360874R0073. Het EAN nummer is 4012233552405. Het interne artikelnummer is 21489918.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Aantal polen | 58 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 29 |
| Lengte | 1048 mm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product