ABB ACH580 Frequentieregelaar = FACTUUROMSCHRIJVING: ABB ACH580 30KW FREQOMV 3F 4 Deze afbeelding kan afwijken. Productbeschrijving in het kort: ABB freq rglr = Artikelnummer: 6280774 Artikelcode leverancier: 3AUA0000080523 Bruto: € 3.332,77 (excl.BTW) - 3AUA0000080523
Artikelnummer: 22464488 | Fabrikantnummer: 3AUA0000080523 | EAN: 6438177305798
Omschrijving
Abb ACH580 frequentieregelaar =
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 3AUA0000080523. Het EAN nummer is 6438177305798. Het interne artikelnummer is 22464488.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
ACH580
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 203 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Aantal digitale ingangen | 6 |
| Diepte | 257 mm |
| Met bedieningselement | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Ondersteunt protocol voor LON | Ja |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Met PC-aansluiting | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces overige | 2 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Ja |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal digitale uitgangen | 3 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 30 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 30 kW |
| Max. uitgangsspanning | 480 V |
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 62 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Ja |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 2 |
| Hoogte | 636 mm |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | 873 W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
ABB ACH580 Frequentieregelaar = FACTUUROMSCHRIJVING: ABB ACH580 30KW FREQOMV 3F 4 Deze afbeelding kan afwijken. Productbeschrijving in het kort: ABB freq rglr = Artikelnummer: 6280774 Artikelcode leverancier: 3AUA0000080523 Bruto: € 3.332,77 (excl.BTW)
Artikelnummer: 22464488
Fabrikantnummer: 3AUA0000080523