ABB HAF Hafobox Onderbak 3640 zonder deksel gerecycled kunststof - 1SPA007130F9210
Artikelnummer: 23446229 | Fabrikantnummer: 1SPA007130F9210 | EAN: 8712507472144
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007130F9210. Het EAN nummer is 8712507472144. Het interne artikelnummer is 23446229.
| Klasse |
Doos voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB HAF
Toon alle producten van ABB HAF |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 95 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte | 95 mm |
| Kleur | Grijs |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor buisdiameter | 16/19 mm |
| Type behuizingsdoorvoer | Uitbreekpoort |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Montagewijze | Universeel |
| Uitgerust met | Geen |
| Diepte | 45 mm |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal invoeren | 7 |
| Verzegelbaar | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Weersbestendig | Nee |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Montagedoos |
| Categorieën |
Kabeldoos
Installatiemateriaal |
Abb haf
» Meer informatie over Abb hafArtikelnummer: 23446229
Fabrikantnummer: 1SPA007130F9210