Abb Inzetstuk 40/ buis 16 en 19 MM - 1SPB007299F0320
Artikelnummer: 20545798 | Fabrikantnummer: 1SPB007299F0320 | EAN: 8712507127198
Omschrijving
Abb Haf HAK invoerplaat sparing kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 1SPB007299F0320. Het EAN nummer is 8712507127198. Het interne artikelnummer is 20545798.
Aanvullende informatie
inzetstuk 40/ buis 16 en 19 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
HAK
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aantal connectorgaten | 1 |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 16 - 19 |
| Dikte | 40 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Buis |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product