Abb Hulpmagneetschakelaar 2no+2nc met laag spoelvermogen V PLC aansturi - 1SBH136001R2322
Artikelnummer: 10582693 | Fabrikantnummer: 1SBH136001R2322 | EAN: 3471523101739
Omschrijving
Abb NFZ hulprelais, (hxbxd) 86x45x77mm, type spoelspanning AC/DC, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 100 - 250V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 250 - 500V, nom. spoelspanning Us bij DC 250 - 500V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 3A, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBH136001R2322. Het EAN nummer is 3471523101739. Het interne artikelnummer is 10582693.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / NF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Diepte | 77 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 500 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 6 - 6 V |
| Nom. bedrijfsstroom | 3 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Hulpmagneetschakelaar 2no+2nc met laag spoelvermogen V PLC aansturi
Artikelnummer: 10582693
Fabrikantnummer: 1SBH136001R2322