ABB HULPMAGNSCHAK 5NO + 3NC - 1SBH137005R1153
Artikelnummer: 21570115 | Fabrikantnummer: 1SBH137005R1153 | EAN: 3471523153011
Omschrijving
Abb hulprelais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBH137005R1153. Het EAN nummer is 3471523153011. Het interne artikelnummer is 21570115.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / NF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 5 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Diepte | 110.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 60 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 6 - 6 V |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Steekklemaansluiting |
| Nom. bedrijfsstroom | 3 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product