Abb Impulsrelais 1M 230V - 2TAZ312000R2011
Artikelnummer: 22370419 | Fabrikantnummer: 2TAZ312000R2011 | EAN: 7612270939602
Omschrijving
Impulsrelais E290 1m, 16A, 230vac/ 110dc
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2TAZ312000R2011. Het EAN nummer is 7612270939602. Het interne artikelnummer is 22370419.
| Klasse |
Bistabiel relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Handbediening | Ja |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Functie | Elektronisch schakelaar |
| Max. gloeilampbelasting | 3000 W |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 2500 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 2500 VA |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Max. belasting TL-buis | 1800 VA |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 1 | 230 - 230 V |
| Stuurspanning 2 | 110 - 110 V |
| Voedingsspanning | 207 - 253 V |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product