Abb Indicatielamp met 2 led groen-rood 12-48vac - 2CCA703911R0001
Artikelnummer: 20519431 | Fabrikantnummer: 2CCA703911R0001 | EAN: 7612271413347
Het productnummer van de fabrikant is 2CCA703911R0001. Het EAN nummer is 7612271413347. Het interne artikelnummer is 20519431.
| Klasse |
Signaallamp modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Max. lampvermogen | 1.2 W |
| Breedte in module-eenheden | 0.5 |
| Inbouwdiepte | 59 mm |
| Kleur kapje (kalotje) | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20519431
Fabrikantnummer: 2CCA703911R0001