Abb Mistral installatiekast leeg (vloer) ip41 kunststof 18 module - 1SPE007717F1110
Artikelnummer: 20396285 | Fabrikantnummer: 1SPE007717F1110 | EAN: 8712507119612
Omschrijving
Abb Mistral 41 installatiekast leeg, wit, (hxbxd) 656x382x120mm, DIN-rail, inbouwdiepte 120mm, aanbouwmogelijkheid, uitvoering deksel gesloten, behuizing kunststof, RAL-nummer 9016, beschermingsgraad (IP) IP41, opbouw, 4 rijen, breedte in module-eenheden 18, soort afdekking deksel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SPE007717F1110. Het EAN nummer is 8712507119612. Het interne artikelnummer is 20396285.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
MISTRAL41W
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 120 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Inbouwdiepte | 74 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Breedte | 382 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Breedte in module-eenheden | 18 |
| Hoogte | 656 mm |
| Aantal rijen | 4 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 74 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Inbouwbreedte | 323 mm |
| Inbouwhoogte | 582 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Mistral installatiekast leeg (vloer) ip41 kunststof 18 module
Artikelnummer: 20396285
Fabrikantnummer: 1SPE007717F1110