ABB INSTKREL 3W10A CR-U024AC3L - 1SVR405622R0100
Artikelnummer: 20451716 | Fabrikantnummer: 1SVR405622R0100 | EAN: 4013614374272
Omschrijving
Abb CR-U hulprelais, (bxdxh) 35x35x67.4mm, 3 hulpcontacten als wisselc, met LED indicatie, type stuurspanning AC, met steekvoet, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 3A, handbediening,
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR405622R0100. Het EAN nummer is 4013614374272. Het interne artikelnummer is 20451716.
Aanvullende informatie
Het CR-U024AC3L insteekbaar interface-relais is een universeel relais, ook wel 'ice cube relay' genoemd. CR-U-relais kunnen in CR-U-sokkels worden geplaatst; deze combinatie kan met snap-on montage naadloos op een DIN-rail worden geklikt. CR-U-relais hebbe
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Interface relais / CR-U
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 35 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 35 mm |
| Nom. stroom | 10 A |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Hoogte | 54.4 mm |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product