Abb Interface optocoupler relais R600 veerdruk 230 V ac/DC,1DPDT led - 1SNA645513R2000
Artikelnummer: 22367995 | Fabrikantnummer: 1SNA645513R2000 | EAN: 3472596455132
Het productnummer van de fabrikant is 1SNA645513R2000. Het EAN nummer is 3472596455132. Het interne artikelnummer is 22367995.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Interface relais / R600
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Diepte | 75 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 12 mm |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 8 A |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 230 - 230 V |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22367995
Fabrikantnummer: 1SNA645513R2000