ABB TKC6-31Z HLPMAGNT 3NO+1NC - GJH1213061R5315
Artikelnummer: 22370901 | Fabrikantnummer: GJH1213061R5315 | EAN: 4013614335952
Omschrijving
Abb T hulprelais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJH1213061R5315. Het EAN nummer is 4013614335952. Het interne artikelnummer is 22370901.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Interface | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 46.5 mm |
| Handbediening | Nee |
| Breedte | 52.5 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom | 4 A |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 50 - 90 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product