ABB K6-22Z-P 220-240V MAGNTSCH - GJH1211009R8220
Artikelnummer: 22370894 | Fabrikantnummer: GJH1211009R8220 | EAN: 4013614153341
Omschrijving
Abb K hulprelais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJH1211009R8220. Het EAN nummer is 4013614153341. Het interne artikelnummer is 22370894.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Diepte | 51.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Breedte | 47.5 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Hoogte | 45.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom | 4 A |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 220 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product