ABB KAMRAIL SZ KS 1/12 -12MM2 - GJI2322322R0001
Artikelnummer: 21086859 | Fabrikantnummer: GJI2322322R0001 | EAN: 4012233597901
Omschrijving
Abb System pro M compact SZ kamrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJI2322322R0001. Het EAN nummer is 4012233597901. Het interne artikelnummer is 21086859.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 207 mm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal fasen | 1 |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal polen | 12 |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Geschikt voor aantal apparaten | 12 |
| Nom. continustroom Iu | 65 A |
| Doorsnede | 12 mm² |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product