Abb Kast - 1SFA619811R1000
Artikelnummer: 20914761 | Fabrikantnummer: 1SFA619811R1000 | EAN: 7320500318041
Omschrijving
Abb drukknopkast compleet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA619811R1000. Het EAN nummer is 7320500318041. Het interne artikelnummer is 20914761.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen / Compact
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Breedte | 0.065 mm |
| Doorsnede openingen | 22 mm |
| Hoogte | 0.065 mm |
| Diepte | 0.048 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product