ABB KLEMMENBLOK PEK/S06 - 1SPE007715F0741
Artikelnummer: 20320332 | Fabrikantnummer: 1SPE007715F0741 | EAN: 8712507123541
Omschrijving
Abb Mistral distributie-klemmenblok, max. stroomsterkte 100A, aderdoorsnede 16mm², 1 pool, met verzegelbare kap, 400V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SPE007715F0741. Het EAN nummer is 8712507123541. Het interne artikelnummer is 20320332.
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
AT, Mistral, TwinLine, UK500
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Groen |
| Hoogte | 24 mm |
| Transparant | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | Directe montage |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Diepte | 24 mm |
| Breedte | 49 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 100 A |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 6 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 6 - 16 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Lasklemmen lasdoppen en kroonstrippen
Installatiemateriaal |
Huidige product