Abb Koppelingsunit spanningsrange vergroten voor CM-iwn.1 met schroefklem - 1SVR750669R9400
Artikelnummer: 20534581 | Fabrikantnummer: 1SVR750669R9400 | EAN: 4016779852630
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR750669R9400. Het EAN nummer is 4016779852630. Het interne artikelnummer is 20534581.
| Klasse |
Isolatiebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitorings relais / CM-I
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Aanduiding isolatiewaarde | Nee |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Hoogte | 85.6 mm |
| Diepte | 104.8 mm |
| Spanningsmeetbereik | 0 - 1000 V |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 15 - 400 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20534581
Fabrikantnummer: 1SVR750669R9400