Abb Jokab actorkabel 5P M12 16M - 2TLA020056R5400
Artikelnummer: 22370507 | Fabrikantnummer: 2TLA020056R5400 | EAN: 7350024452518
Omschrijving
Koppelkabel 16 M 5 polig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2TLA020056R5400. Het EAN nummer is 7350024452518. Het interne artikelnummer is 22370507.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
JOKAB
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 5 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 300 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | 0 - 80 °C |
| Kabellengte | 16 m |
| Doorgangsweerstand | 0.7 mOhm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 0 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product