Abb L1-L2-L1-L2-.... verzamelrail 2F 12 mod. var. lengte+eindkappen - 2CDL220001R1012
Artikelnummer: 12615322 | Fabrikantnummer: 2CDL220001R1012 | EAN: 4016779556521
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL220001R1012. Het EAN nummer is 4016779556521. Het interne artikelnummer is 12615322.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 212 mm |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Aantal fasen | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Aantal polen | 12 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 25 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Geschikt voor aantal apparaten | 12 |
| Toegekende stootspanning | 4.5 kV |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 12615322
Fabrikantnummer: 2CDL220001R1012