Abb 3-fasen rail voor 1-P automaten (12X) - 2CDL230001R1012
Artikelnummer: 20320064 | Fabrikantnummer: 2CDL230001R1012 | EAN: 4016779576116
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL230001R1012. Het EAN nummer is 4016779576116. Het interne artikelnummer is 20320064.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Lengte | 216 mm |
| Aantal fasen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 4 |
| Aantal polen | 12 |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 25 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Toegekende stootspanning | 4.5 kV |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |