Abb L1-N-L2-N-L3-N-L1.. verzamelrail 3F+N 58 mod. var. lengte+eindkapp - 2CDL240110R1658
Artikelnummer: 12609016 | Fabrikantnummer: 2CDL240110R1658 | EAN: 4016779656184
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL240110R1658. Het EAN nummer is 4016779656184. Het interne artikelnummer is 12609016.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal fasen | 4 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Aantal polen | 58 |
| Lengte | 1020 mm |
| Geschikt voor aantal apparaten | 14 |
| Breedte in module-eenheden | 58 |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 12609016
Fabrikantnummer: 2CDL240110R1658