Abb Lamp starter 100ka range 6,3 - 10a C karakteristiek MS 132 10LC - 1SAM350300R1010
Artikelnummer: 23549704 | Fabrikantnummer: 1SAM350300R1010 | EAN: 4013614560699
Omschrijving
MS132-10LC Lamp Circuit Breaker 10A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM350300R1010. Het EAN nummer is 4013614560699. Het interne artikelnummer is 23549704.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. continustroom Iu | 10 A |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 6.3 - 10 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 75 - 75 A |
| Diepte | 86.75 mm |
| Verliesvermogen | 6 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Abb Lamp starter 100ka range 6,3 - 10a C karakteristiek MS 132 10LC
Artikelnummer: 23549704
Fabrikantnummer: 1SAM350300R1010