ABB LASTSCHAK 4POLIG OT250ES40 - 1SCA022870R0330
Artikelnummer: 20360869 | Fabrikantnummer: 1SCA022870R0330 | EAN: 6417019337319
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider, breedte 217mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., uitvoering als hoofdschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 250A, 4 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, geschikt voor verdelerinbouw, bedrijfsspanning (meetspanning) 1000V,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022870R0330. Het EAN nummer is 6417019337319. Het interne artikelnummer is 20360869.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 217 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Hoogte | 150 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Diepte | 82 mm |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 250 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 140 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 140 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 250 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 145 kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product