ABB LSTSCHEID 2500A-3P PLASTIC - 1SCA104972R1001
Artikelnummer: 21487318 | Fabrikantnummer: 1SCA104972R1001 | EAN: 6417019391113
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider, breedte 472.5mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., uitvoering als hoofdschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 2500A, 3 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, bedieningselement zwart, geschikt voor verdelerinbouw,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA104972R1001. Het EAN nummer is 6417019391113. Het interne artikelnummer is 21487318.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Diepte | 145.5 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 220 - 690 V |
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 55 kA |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 2500 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Hoogte | 376.5 mm |
| Breedte | 472.5 mm |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product