ABB LSTSCHEID 1SCA022754R6960 - 1SCA022754R6960
Artikelnummer: 21047076 | Fabrikantnummer: 1SCA022754R6960 | EAN: 6417019245874
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider, breedte 226mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., uitvoering als hoofdschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 400A, 3 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, geschikt voor verdelerinbouw,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022754R6960. Het EAN nummer is 6417019245874. Het interne artikelnummer is 21047076.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 226 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 600 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 400 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 220 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 220 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 400 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product