ABB LASTSCHAK 600A4P OT600U04P - 1SCA022719R2200
Artikelnummer: 20360214 | Fabrikantnummer: 1SCA022719R2200 | EAN: 6417019230825
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider, uitvoering als hoofdschakelaar, max. nom. bedrijfsspanning Ue bij A 600V, bedrijfsspanning (meetspanning) 1000V, nom. continustroom Iu 600A, nom. continustroom, AC-23, 400 V 800A, nom. continustroom, AC-21, 400 V 600A, toegelaten korte-duur stroom Icw 20kA,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022719R2200. Het EAN nummer is 6417019230825. Het interne artikelnummer is 20360214.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 331 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Hoogte | 250 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 600 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 600 A |
| Nom. continustroom Iu | 600 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 450 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 450 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 20 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 800 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product