ABB LSTSCHEID OT1250E02P - 1SCA106136R1001
Artikelnummer: 21487320 | Fabrikantnummer: 1SCA106136R1001 | EAN: 6417019398884
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA106136R1001. Het EAN nummer is 6417019398884. Het interne artikelnummer is 21487320.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
OT
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 306 mm |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 710 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 710 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1250 A |
| Diepte | 167 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 0 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1250 A |
| Breedte | 254.5 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product