Abb A serie magneetschakelaar ac/DC 5,5KW 12a ac3 schroefaansluiting 3cont - 1SBL157001R1222
Artikelnummer: 10532674 | Fabrikantnummer: 1SBL157001R1222 | EAN: 3471523110526
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL157001R1222. Het EAN nummer is 3471523110526. Het interne artikelnummer is 10532674.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 28 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 110.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 130 V |
| Nom. vermogen NEMA | 3.729 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 130 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 10532674
Fabrikantnummer: 1SBL157001R1222