Abb B serie magneetschakelaar ac 5,5KW 11a ac3 schroefaansluiting 4cont - GJL1311201R8000
Artikelnummer: 20851796 | Fabrikantnummer: GJL1311201R8000 | EAN: 4013614152399
Omschrijving
Mini magneetsch. 5,5kW 400Vac 4polig spoelcode (8..0) Hulpcontact 0NO
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJL1311201R8000. Het EAN nummer is 4013614152399. Het interne artikelnummer is 20851796.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 11 A |
| Breedte | 52.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 220 - 240 V |
| Nom. vermogen NEMA | 2.237 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 240 V |
| Diepte | 46.7 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Abb B serie magneetschakelaar ac 5,5KW 11a ac3 schroefaansluiting 4cont
Artikelnummer: 20851796
Fabrikantnummer: GJL1311201R8000