Abb Modulaire installatiemagneetschakelaar 1 no+1 NC contacten spoelspan - 1SBE121111R1411
Artikelnummer: 22723164 | Fabrikantnummer: 1SBE121111R1411 | EAN: 3471523007550
Het productnummer van de fabrikant is 1SBE121111R1411. Het EAN nummer is 3471523007550. Het interne artikelnummer is 22723164.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| Nom. bedrijfsstroom | 20 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 250 V |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 12 - 12 V |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22723164
Fabrikantnummer: 1SBE121111R1411