Abb Modulaire installatiemagneetschakelaar 2 no contacten spoelspanning: 4 - 1SBE111111R0720
Artikelnummer: 22723142 | Fabrikantnummer: 1SBE111111R0720 | EAN: 3471523007192
Het productnummer van de fabrikant is 1SBE111111R0720. Het EAN nummer is 3471523007192. Het interne artikelnummer is 22723142.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 16 A |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 250 V |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Met dag/nacht functie | Nee |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 400 - 400 V |
| Bromvrij | Ja |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22723142
Fabrikantnummer: 1SBE111111R0720