Abb Modulaire installatiemagneetschakelaar 3 no+1 NC contacten spoelspan - 1SAE232111R0131
Artikelnummer: 21601688 | Fabrikantnummer: 1SAE232111R0131 | EAN: 4013614518119
Het productnummer van de fabrikant is 1SAE232111R0131. Het EAN nummer is 4013614518119. Het interne artikelnummer is 21601688.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. bedrijfsstroom | 25 A |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Schuif voor handmatige schakeling | Ja |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Met dag/nacht functie | Ja |
| Bromvrij | Ja |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 21601688
Fabrikantnummer: 1SAE232111R0131