Abb Modulaire installatiemagneetschakelaar 3 no+1 NC contacten spoelspan - 1SAE351111R0631
Artikelnummer: 22723114 | Fabrikantnummer: 1SAE351111R0631 | EAN: 4013614519222
Het productnummer van de fabrikant is 1SAE351111R0631. Het EAN nummer is 4013614519222. Het interne artikelnummer is 22723114.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 63 A |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Met dag/nacht functie | Nee |
| Bromvrij | Ja |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22723114
Fabrikantnummer: 1SAE351111R0631