Abb Modulaire installatiemagneetschakelaar 4 no contacten spoelspanning: 1 - 1SAE231111R1440
Artikelnummer: 22723081 | Fabrikantnummer: 1SAE231111R1440 | EAN: 4013614518096
Het productnummer van de fabrikant is 1SAE231111R1440. Het EAN nummer is 4013614518096. Het interne artikelnummer is 22723081.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. bedrijfsstroom | 25 A |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 12 - 12 V |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Met dag/nacht functie | Nee |
| Bromvrij | Ja |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22723081
Fabrikantnummer: 1SAE231111R1440