Abb Modulaire installatiemagneetschakelaar 4 no contacten spoelspanning: 2 - 1SAE661111R0640
Artikelnummer: 21601700 | Fabrikantnummer: 1SAE661111R0640 | EAN: 4013614533228
Het productnummer van de fabrikant is 1SAE661111R0640. Het EAN nummer is 4013614533228. Het interne artikelnummer is 21601700.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| Nom. bedrijfsstroom | 100 A |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Met dag/nacht functie | Nee |
| Bromvrij | Ja |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Magneetschakelaar
Industrieel |
Artikelnummer: 21601700
Fabrikantnummer: 1SAE661111R0640