Abb Montagekit TBV veld V.V. N/pe rail tot 400a - 2CPX041748R9999
Artikelnummer: 12486754 | Fabrikantnummer: 2CPX041748R9999 | EAN: 4011617417484
Omschrijving
Abb CombiLine-M MBN inbouwunit leeg, (hxbxd) 300x500x160mm, 1 DIN-rails, soort afdekking gesloten, met afdekking, aardrail, nulrail, toepassing aarde/Nul
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041748R9999. Het EAN nummer is 4011617417484. Het interne artikelnummer is 12486754.
Aanvullende informatie
CombiLine
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 300 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Aantal DIN-rails | 1 |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 24 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Montagekit TBV veld V.V. N/pe rail tot 400a
Artikelnummer: 12486754
Fabrikantnummer: 2CPX041748R9999