Abb Montagekit voor railsysteem 400a verticaal - 2CPX041649R9999
Artikelnummer: 12486538 | Fabrikantnummer: 2CPX041649R9999 | EAN: 4011617416494
Omschrijving
Abb CombiLine-M MBS inbouwunit met railsystemen, (bxh) 500x450mm, met afdekking, 5 polen, hartafstand rail 60mm, hoogte rail 30mm, dikte rail 5mm, nom. (meet-)stroom 440A, 12 aansluitklemmen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041649R9999. Het EAN nummer is 4011617416494. Het interne artikelnummer is 12486538.
| Klasse |
Inbouwunit met railsystemen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Diepte | 66 mm |
| Hartafstand rail | 40 mm |
| Dikte rail | 5 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Hoogte rail | 30 mm |
| Railkoperpositie | Midden centraal |
| Max.(meet)stroom | 440 A |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 20 kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Montagekit voor railsysteem 400a verticaal
Artikelnummer: 12486538
Fabrikantnummer: 2CPX041649R9999