ABB MTRBEVSCH 1SAM340000R1003 - 1SAM340000R1003
Artikelnummer: 22607348 | Fabrikantnummer: 1SAM340000R1003 | EAN: 4013614484933
Omschrijving
Abb MS motorbeveiligingsschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM340000R1003. Het EAN nummer is 4013614484933. Het interne artikelnummer is 22607348.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.09 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. continustroom Iu | 0.4 A |
| Hoogte | 97.8 mm |
| Diepte | 86.5 mm |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.25 - 0.4 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 110 - 690 V |
| Verliesvermogen | 1.8 W |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 8 - 8 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product