ABB MOTORBEV MS 132 20K - 1SAM350010R1013
Artikelnummer: 21582415 | Fabrikantnummer: 1SAM350010R1013 | EAN: 4013614400438
Omschrijving
Abb MS motorbeveiligingsschakelaar, (dxhxb) 86.5x112x45mm, instelbereik overbelastingsbeveilig 16 - 20A, apparaatbouwvorm compleet apparaat in behu, aansluitwijze hoofdstroomcircuit veerklemaansluiting, nom. continustroom Iu 20A, uitschakeltechniek thermomagnetisch,
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM350010R1013. Het EAN nummer is 4013614400438. Het interne artikelnummer is 21582415.
Aanvullende informatie
De MS132-20K handbediende motorstarter (ook wel motorbeveiligingsschakelaar of handmatige motorbeveiliging) is een compact apparaat van 45 mm breed met een nominale bedrijfsstroom Ie = 20,0 A en Push-in veerklemmen. Dit apparaat wordt gebruikt voor het han
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 87 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Hoogte | 112 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 7.5 kW |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 16 - 20 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 300 - 300 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Verliesvermogen | 6.9 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product