Abb Multigietbouwdoos 2x19 MM 50 MM diep met 1xad 16/19 - 1SPA007121F0256
Artikelnummer: 22364371 | Fabrikantnummer: 1SPA007121F0256 | EAN: 8712507140296
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007121F0256. Het EAN nummer is 8712507140296. Het interne artikelnummer is 22364371.
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Vorm | Rond |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Aantal invoeren | 2 |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Met schroeven | Ja |
| Speciale toepassing | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Diameter | 75 mm |
| Koppelbaar | Ja |
| Montagewijze | Gietbouw |
| Verzegelbaar | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Buisvergrendeling | Ja |
| Voor buisdiameter | 19 mm |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Bouwvorm | Inbouwdoos/verbindingsdoos (rond/vierkant) |
| Inwendige diepte | 50 mm |
| Spruit | Dubbele spruit |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Nee |
| Buisvergrendeling optioneel | Ja |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Voorzien van draaibare ring | Ja |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Aantal polen klem | 0 |
| Diepte | 52 - 52 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Ja |
| Uitvoering deksel | Bouwbeschermingsdeksel |
| Luchtdicht | Nee |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Enkel |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 22364371
Fabrikantnummer: 1SPA007121F0256