Abb Netwachter 3 fase naar nul met vaste instelling 1 module 160-240V - 2CDE165011R2001
Artikelnummer: 10423993 | Fabrikantnummer: 2CDE165011R2001 | EAN: 4016779651783
Omschrijving
Netwachter 3 fase naar nul met vaste instelling 1 module, 160-240V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDE165011R2001. Het EAN nummer is 4016779651783. Het interne artikelnummer is 10423993.
| Klasse |
Onderspanningbewakingsrelais modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 87 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 70 mm |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Nee |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Ja |
| Aanspreekwaarde spanning | 160 - 240 V |
| Spanningsmeetbereik 1 | 195 - 240 V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 60HZ | 160 - 240 V |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 50HZ | 160 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Abb Netwachter 3 fase naar nul met vaste instelling 1 module 160-240V
Artikelnummer: 10423993
Fabrikantnummer: 2CDE165011R2001