Abb Netwachter 3 fase naar nul met vaste instelling 2 module 160-240V - 2CDE165010R2001
Artikelnummer: 20851735 | Fabrikantnummer: 2CDE165010R2001 | EAN: 4016779511094
Omschrijving
Abb S200 spanningsmeetrelais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDE165010R2001. Het EAN nummer is 4016779511094. Het interne artikelnummer is 20851735.
| Klasse |
Onderspanningbewakingsrelais modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 58 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 50HZ | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning Us bij AC 60HZ | 230 - 230 V |
| Spanningsmeetbereik 1 | 160 - 240 V |
| Aanspreekwaarde spanning | 160 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Abb Netwachter 3 fase naar nul met vaste instelling 2 module 160-240V
Artikelnummer: 20851735
Fabrikantnummer: 2CDE165010R2001