ABB LSTSCHEID 400A-4P GESLOTEN - 1SCA106405R1001
Artikelnummer: 21487321 | Fabrikantnummer: 1SCA106405R1001 | EAN: 6417019402024
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA106405R1001. Het EAN nummer is 6417019402024. Het interne artikelnummer is 21487321.
Aanvullende informatie
400, 4-polige handbediende werkschakelaar werkend volgens het gesloten-overgangsprincipe, d.w.z. maak-voor-breek werking zonder UIT-stand. Tussen posities I en II is er een positie I+II waar beide schakelaars gelijktijdig gesloten zijn. De overlaptijd waar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 265 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 400 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 220 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 220 kW |
| Diepte | 203 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 400 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product