Abb Switchline lastscheider ip20 4P 400a - 1SCA022847R3250
Artikelnummer: 22364947 | Fabrikantnummer: 1SCA022847R3250 | EAN: 6417019298009
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022847R3250. Het EAN nummer is 6417019298009. Het interne artikelnummer is 22364947.
Aanvullende informatie
OTM400E4CM230C Gemotoriseerde werkschakelaar, Direct gemonteerde hendel, Open overgang
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Breedte | 367 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 400 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 220 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 220 kW |
| Diepte | 235 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 400 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product