Abb Os aansluitklem voor hoofdkabel 3P schroef 1-aansluitingen - 1SCA115531R1001
Artikelnummer: 22364986 | Fabrikantnummer: 1SCA115531R1001 | EAN: 6417019478562
Omschrijving
Abb SwitchLine aansluitklem voor hoofdkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA115531R1001. Het EAN nummer is 6417019478562. Het interne artikelnummer is 22364986.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
OT
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 30 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Os aansluitklem voor hoofdkabel 3P schroef 1-aansluitingen
Artikelnummer: 22364986
Fabrikantnummer: 1SCA115531R1001