ABB Power protection UPS PV11LI-PRO 600 VA - 4NWP100175R0001
Artikelnummer: 23220013 | Fabrikantnummer: 4NWP100175R0001 | EAN: 7640169262654
Omschrijving
Abb Powervalue 11LI PRO ups, (hxbxd) 142x100x330mm, bouwvorm vrijstaand model, ingangsspanning 170 - 280V, UPS-technologie line interactive, uitgangsspanning 200 - 250V, overbruggingstijd vollast 3.3min, uitgangsschijnvermogen 600VA, gewicht 6kg, geschikt voor netwerkmanagement, » Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Power protection Specificaties
Klasse UPS
Toon alle producten van deze klasse
Merk ABB Power protection
Toon alle producten van ABB Power protection
Serie Newave
Toon alle producten in deze serie
Spanningstype AC
Breedte 100 mm
SNMP Nee
Hoogte 142 mm
Diepte 330 mm
Potentiaalvrij schakelcontact Nee
Geschikt voor netwerkmanagement Ja
Bouwvorm Vrijstaand model
Aantal fasen primair 1
UPS-technologie Line interactive
Uitgangsschijnvermogen 600 VA
Gewicht 6 kg
Aantal fasen secundair 1
Overbruggingstijd vollast 3.3 min
Auto shut down functie Ja
Modulair Nee
Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting 0
Aantal uitgaande aansluitingen C19 0
Uitgangsvermogen werkelijk 360 W
Primaire frequentie 50 - 60 Hz
Secundaire frequentie 50 - 60 Hz
Efficiëntie overall 95 %
Uitgangs Power Factor 0.6
Uitgangsspanning 200 - 250 V
Aantal uitgaande aansluitingen C13 3
Ingangsspanning 170 - 280 V