Abb R600 interface relais 1 wissel 250V 1ma-6a low level voeding - 1SNA645075R0000
Artikelnummer: 21525060 | Fabrikantnummer: 1SNA645075R0000 | EAN: 3472596450755
Het productnummer van de fabrikant is 1SNA645075R0000. Het EAN nummer is 3472596450755. Het interne artikelnummer is 21525060.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Interface relais / R600
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met LED indicatie | Ja |
| Diepte | 70 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 12 V |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 21525060
Fabrikantnummer: 1SNA645075R0000